Medewerkers

Zie hieronder alle vaste medewerkers van Orkater op dit moment.

Wieke ten Cate

algemeen directeur/ bestuurder - wieke@orkater.nl

Laura van der Ploeg

zakelijk directeur - laura@orkater.nl

Stefan Dijkman

creatief technisch producent - stefan@orkater.nl

Colleen Smit

productie & selectie en ondersteuning De Nieuwkomers - colleen@orkater.nl

Willemijn Kressenhof

Bureaumanager - willemijn@orkater.nl

Malú van der Bijl

medewerker bureau en productie - malu@orkater.nl

Tim van der Voort

context & educatie - tim@orkater.nl

Tesse van Camerijk

marketing en publiciteit - tesse@orkater.nl

Mijke Godschalk

Marketing en Publiciteit (freelance) - mijke@orkater.nl

Andrea Lentink

Marketing en Publiciteit (freelance) - andrea@orkater.nl

Ezra Verhagen

marketing en publiciteit - ezra@orkater.nl

Emiel Veken

decoratelier - emiel@orkater.nl

Steven Raapis Dingman

eerste inspiciënt - steven@orkater.nl

Guido van den Hof

inspiciënt (licht) - guido@orkater.nl