CONTACT

CONTACT

 

MEDEWERKERS

MEDEWERKERS

MEDEWERKERS

  • Marc van Warmerdam
    algemeen directeur/ bestuurder
    marc@orkater.nl
  • Nicolien Luttels
    zakelijk leider/ bestuurder
    nicolien@orkater.nl
  • Stefan Dijkman
    hoofd techniek/lichtontwerper
    stefan@orkater.nl
  • Laura van der Ploeg
    bureaumanager, assistent zakelijk leider
    laura@orkater.nl
  • Colleen Smit
    productie & selectie en ondersteuning De Nieuwkomers
    colleen@orkater.nl
  • Tesse van Camerijk
    marketing en publiciteit
    tesse@orkater.nl
  • Tim van der Voort
    online marketing & publiciteit, randprogrammering & educatie
    tim@orkater.nl
  • Maarten Verhoef
    foreign Affairs
    maarten@orkater.nl
  • Emiel Veken
    decoratelier
    emiel@orkater.nl
  • Robert van Delft
    inspiciënt (geluid)
    robertvandelft@orkater.nl
  • Steven Raapis Dingman
    inspiciënt
    steven@orkater.nl
  • Sophie van der Hulst
    stagiair publiciteit & marketing
    sophie@orkater.nl

VACATURE

VACATURE